NutraTea – Ginseng & Ginger

980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje bimësh e rafinuar e pasur me antioksidantë, me veti antimikrobiale dhe anti-inflamatore që i japin energji trupit, duke përmirësuar tretjen, qarkullimin dhe sistemin imunitar.

Përfitimet:

 • Përmirëson qarkullimin e gjakut
 • Përmirëson funksionin konjitiv
 • Forcon sistemin imunitar
 • Promovon shëndetin qelizor
 • Lehtëson tretjen
 • Qetëson dhimbjet

Çaj Xhinxheri për energji

Nëse ju nuk keni shumë energji, dhe doni pak shtysë që t’ju ndihmojë gjatë ditës, konsumimi i çajit të xhinxherit mund t’ju ndihmojë, NutraTea ofron çajin e famshëm të Ginsengut dhe Xhinxherit për t’i dhënë energji trupit dhe mund të veprojë si stimulant për të përmirësuar fokusin dhe përqendrimin. Ky çaj përbëhet nga përbërës natyralë, 50% ginseng dhe 50% xhinxher.

Çaj Xhinxheri për forcimin e sistemit imunitar

Sistemi juaj imunitar luan një rol të rëndësishëm në shëndetin tuaj dhe mirëqënien e përgjithshme. Eshtë e rëndësishme që njerëzit të kenë një sistem imunitar të fortë, pasi luan rol në lufimin e infeksioneve dhe mbrojtjen e organizmit. Nëse përmban përbërësit e duhur, çaji mund t’ju ndihmojë në forcimin e sistemit imunitar. Çaji NutraTea Ginseng & Xhinxher ndihmon në forcimin e sistemit imunitar duke larguar toksinat e rrezikshme dhe duke ndihmuar në parandalimin e rritjes së patogjenëve të huaj në trup.

Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – Ginseng & Ginger”

LART