NUK – Twist Bottle Brush

750 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

NUK – Twist Bottle Brush

Pastrimi i shisheve të foshnjave është vetëm një nga detyrat e përditshme në çdo shtëpi me fëmijë të vegjël.

NUK Bottle Brush Twist u krijua posaçërisht për të pastruar shishet dhe biberonat e fëmijëve shpejt, tërësisht dhe butësisht në mënyrë që ato të jenë gati për përdorim në vaktin tjetër të foshnjës.

Koka e furçës fleksibël bën të mundur një pastrim të plotë të shishes. Çdo mbetje e vështirë për të arritur hiqet gjithashtu pa problem.

Fijet e najlonit pastrojnë plotësisht, pa dëmtuar materialin e shishes.

Për pastrimin e posaçëm të kupës së beberonit furça e shisheve 2 në 1 NUK me sfungjer siguron një furçë më të vogël  e cila është e integruar në dorezën e furçës – në atë mënyrë, ajo ka vendin e vet dhe nuk do të humbasë

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Twist Bottle Brush”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART