NUK – Training Toothbrush Set (6m+)

700 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NUK – Training Toothbrush Set (6m+)

Mësoni fëmijën tuaj me kujdesin e duhur dentar sa më shpejt të jetë e mundur – ideale para se të shfaqet dhëmbi i parë. Seti trajnues me furçe NUK është ideal për të prezantuar fëmijën hap pas hapi me pastrimin e dhëmbëve. Trajnuesi-furçë masazhon butësisht mishin e dhëmbëve dhe ndihmon në qetësimin e tyre. Majat e buta pastrojnë butësisht dhëmbët e parë. Fëmija juaj mëson drejtimin e duhur të pastrimit të dhëmbëve në të njëjtën kohë.

Seti përmban dhe unazë mbrojtëse që parandalon futjen thellë në gojën e fëmijës.

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Training Toothbrush Set (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART