NUK – Trainer Cup with spout (6m+)

1,300 Lekë

230ml

Përshkrimi i Produktit

NUK – Trainer Cup with spout (6m+)

Të mësuarit për të pirë në mënyrë të pavarur është një nga hapat më të rëndësishëm në zhvillimin e një fëmije. Trainer Cup NUK është një fillim i mirë. I përshtatshëm për fëmijët e moshës 6 muajsh e lart dhe për të përmbushur nevojat e tyre. Trainer Cup ka një grykë veçanërisht të butë që është e përshtatshme për mishrat dhe qiellzën. Për të parandaluar rrezikun e mbytjes, kjo kupë NUK është gjithashtu 100% e papërshkueshme nga rrjedhjet. Kjo i bën hapat e parë të pirjes një përvojë të mrekullueshme për zbuluesit tanë të vegjël.

 • E përshtatshme për fëmijë mbi 6 muaj
 • Pa BPA
 • Mban 230ml lëng
 • E butë për qiellzën dhe mishrat
 • Doreza të lehta për tu mbajtur
 • Me kapak për më shumë higjenë
 • Dizenjo unike
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Kuqe

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Trainer Cup with spout (6m+)”

LART