Nuk – Termometër uji

(1 përshtypje mbi produktin)

600 Lekë

(Bath Thermometer)

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Termometër uji

Termometri i banjës NUK siguron argëtim të sigurt gjatë kohës së banjës. Ky termometer uji është i mbushur me një lëng matës natyral plotësisht i padëmshëm që bazohet në vajin e kanolës. Pasi të keni parë nëse uji është në temperatura e duhur për foshnjën tuaj tek treguesi i temperatues i cili është shumë i lehtë për t’u lexuar, koha e banjës mund të fillojë.

 • Mënyrë e sigurt për të matur temperaturën e ujit
 • I papërshkueshëm nga uji dhe ruan formën e tij
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Në dispozicion në ngjyra të ndryshme
Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuk – Termometër uji
 • Anxhela A.

  Mjaft I nevojshem

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART