NUK – Termometër për bebe 2 në 1

4,500 Lekë

(2 in 1 Baby Thermometer)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NUK – Termometër për bebe 2 në 1

Termometri NUK 2 në 1 mat temperaturën e veshit dhe në tëmth me një sensor infrared që jep një rezultat të saktë në sekonda. Me një sondë shumë të vogël për veshët e imët, një dritë LED ndriçon ngjyrë të kuqe kur bebja ka temperaturë.

Me një ekran LCD që tregon vlerat e matura përfshirë matjen e temperatuës së dhomës, mute mode dhe memorie.

Termometri NUK 2 në 1 është gjithashtu i përshtatshëm për matjen e sipërfaqes së ujit të banjos dhe ushqimit të bebes. Duke e bëre këtë sigurohuni që maja e paisjes të jetë e drejtuar për nga objekti që doni t’i masni temperaturën dhe maja e termometrit të jetë sa më afër objektit, sa më larg të jeni aq më e madhe mundësia e pergjigjës jo të saktë. Por kujdes mos e zhysni termometrin në ujë ose lëngje të tjera dhe mos e ekspozoni në lagështi.

Pas çdo përdorimi pastroni kokën e sondës dhe sensorin sipas instruksionit dhe lëreni të thahet para përdorimit tjetër.

Përfshin baterinë litium dhe mbajtësen.

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Termometër për bebe 2 në 1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART