Nuk – Shkumë larëse për enët

700 Lekë

(Bottle Cleanser with Foam Dispenser)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NUK – Dezinfektant për shishet me pompë shkumuese

Pastruesi i shisheve NUK është specifik për pastrimin e produkteve të bebes.

Formulim i bazuar në përbërës natyral. Me ndihmën e enzimave, qumështi, puretë dhe lëngjet në veçanti largohen me lehtësi.

Shkuma, e cila formohet gjatë pompimit, depërton shpejt në të gjitha zonat e shisheve, ose aksesorëve për fëmijë dhe kështu vepron në mënyrë më efektive.Pastruesi i shisheve NUK  është kaq i butë sa ju nuk mund të lani shishet e bebes, biberonët, gotat, pjatat por gjithashtu edhe pjesët e pompës së gjirit, si dhe lodrat dhe objekte të tjera që mund të kenë kontakt me gojën e bebes.

 • Pa aroma
 • Pa ngjyrues
 • pH neutral
Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

380ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Shkumë larëse për enët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART