NUK – Set për pastrimin e dhëmbëve të bebeve (3-12m)

(1 përshtypje mbi produktin)

950 Lekë

(Baby Tooth & Gum Cleanser Set)

Përshkrimi i Produktit

NUK – Set për pastrimin e dhëmbëve të bebeve (3-12m)

Edhe dhëmbët e bebes suaj kanë nevojë për përkujdesje! Sa më shpejt ti mësoni fëmijët që të pastrojnë dhëmbët e tyre çdo ditë, aq më të lehtë do e kenë të vegjlit të mësohen me këte rutinë. Seti NUK Oral Care është ideal për këtë: përmban një pastë enkas për bebet dhe një furçë dhëmbësh që vendoset në gisht. Ju më pas fërkoni me furçën e butë që të pastroni dhëmbët ose të ndihmoni në qetësimin e diskomfortit nga dalja e dhëmbëve. Pasta është e krijuar enkas për përkujdesjen dhe pastrimin e dhëmbëve të parë të bebes suaj:

 • Pa sheqer
 • Pa fluor: i përshtatshëm për fëmijët që marrin fluor me tableta
 • Me enzima që gjenden në qumështin e gjirit dhe që nxisin mbrojtjen natyrale të gojës
 • Shije natyrale e mollës dhe bananes
Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për NUK – Set për pastrimin e dhëmbëve të bebeve (3-12m)
 • Anxhela A.

  Fantastik

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART