NUK – Set me 6 tasa ushqimi

1,000 Lekë

Food Pots

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

NUK – Set me 6 tasa ushqimi

Enët e ruajtjes së ushqimit NUK janë ideale për t’u mbushur me pure të bërë vetë menjëherë pas përgatitjes, për t’u ruajtur në frigorifer apo edhe për t’i vendosur në ngrirje. Enët e ushqimit mund të vendosen njëra mbi tjetrën dhe kështu keni mundësi të kurseni hapësirë.

Enët e ushqimit kanë një formë të rrumbullakët dhe janë të disponueshme në madhësitë 65 ml, 75 ml dhe 85 ml. Çdo paketim përmban dy kontenitorë të çdo madhësie. Në këtë mënyrë ju keni gjithmonë gati një vakt të freskët për fëmijën tuaj!

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Sasia

6

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Set me 6 tasa ushqimi”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART