- 5%

Nuk – Qese për qumësht

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,710 Lekë.

(Breast Milk Bags)

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Qese për qumësht

 • Një mënyrë e mirë për të ruajtur qumështin tuaj të gjirit në një mënyrë sterile.
 • Secila prej 25 qeseve të sterilizuara mban 180 ml qumësht dhe është gati të përdoret sa herë që ju nevojitet – edhe nëse jeni në nxitim.
 • Lidhja e dyfishtë e sigurisë e mban qumështin në mënyrë të sigurt brenda qeses e cila është bërë nga materiali sintetik pa BPA.
 • Opsioni i lehtë për të ruajtur qumështin e gjirit në një mënyrë higjienike në të njëjtën kohë duke kursyer hapësirë.
 • Mund të mbahen në frigorifer për disa ditë.

Qumështi i gjirit është më i miri për zhvillimin e shëndetshëm të fëmijës tuaj. Edhe nëse nënat ndonjëherë nuk mund ose nuk duan të ushqejnë me gji, qumështi i tyre i çmuar i gjirit duhet të jetë gjithmonë i disponueshëm. Ne kemi një zgjidhje të thjeshtë për këtë problem: Qeset e qumështit të gjirit NUK. Ato janë të përshtatshme në mënyrë optimale për të ruajtur qumështin e gjirit lehtë dhe higjenikisht.

Higjenike

Qeset e qumështit të gjirit NUK jo vetëm që mbushen me lehtësi, ato prodhohen gjithashtu në mënyrë higjienike, duke i bërë ato gati për përdorim të menjëhershëm, në mënyrë që qumështi i gjirit të ngrijë shpejt, thjesht dhe në mënyrë të sigurt.

Kurseni hapësirë

Qeset e qumështit të gjirit NUK janë të qëndrueshme dhe ju kursejnë hapësirë. Ato janë fleksibël dhe mund të grumbullohen njëra mbi tjetrën kur ruhen në frigoriferë dhe ngrirës. Këshilla jonë: qumështi ngrin më shpejt kur vendoset i rrafshët sesa kur është në këmbë. Pra, gjithmonë vendosni qeskat e qumështit të gjirit NUK në mënyrë horizontale për të ngrirë.

Praktik dhe i papërshkueshëm nga rrjedhja

Mbërthimi i dyfishtë i sigurisë mban qumështin e çmuar brenda qeses , e cila është bërë prej plastike të qëndrueshme, të sigurt ndaj ngrirjes, pa BPA. Falë shtresave specifike qeskat nuk mund të shqyhen ose të shpërthejnë.

Kanë pamje të plotë

Me një hapësirë ​​të posacme për datën dhe shkallën e matjes, gjithmonë mund të kuptoni se kur është vendosur qumështi dhe sa qumësht është në ne qese. Çdo qese mund të mbajë deri në 180ml.

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Sasia

25

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuk – Qese për qumësht
 • Anxhela A.

  Super te mira

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART