Nuk – Pompë gjiri sensitive Jolie

5,000 Lekë

(Manual Breast Pump Jolie)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Pompë gjiri sensitive Jolie

Pompat e gjirit janë ndihmëse për të gjithë mamatë e reja të cilat hasin vështirësi gjatë ushqyerjes natyrale me gji. Pompa e gjirit manuale Nuk Jolie është e dizenjuar për ta bërë këtë proces më të lehtë. Me një lëvizje ekstraktuese perfekte dhe me një formë ergonomika lejon kryerjen e procesit me vetëm një dorë. Jolie gjithashtu ka një teksturë të butë silikoni e cila përputhet me formën e gjoksit të nënave duke ofruar në të njejtën kohë një masazhim të lehtë që nxit rrjedhjen e qumështit.

 • Dizenjo e thjeshtë dhe e qëndrueshme, made in Germany.
 • E lehtë për tu përdorur dhe për tu pastruar. Mund të futet në pjatalarëse.
 • Ideale për udhëtime
 • Paketimi përfshin dhe një mbajtëse 150ml për qumështin e gjirit

Higjena është prioritet kur bëhet fjalë për qumështin e gjirit. Pompa e gjirit Jolie duhet të përdoret vetëm e pastruar dhe në kushte sterile. Pëpara përdorimit të parë dhe para çdo përdorimi pasardhës të gjithë pjesët që bien në kontakt me qumështin duhen larë, sterilizuar dhe tharë. Ne rekomandojmë të lahet me dezinfektuesin e shisheve Nuk.

Nuk përmban BPA (Bisphenol A)

Firma

Nuk

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Pompë gjiri sensitive Jolie”

LART