Nuk – Pompë gjiri e thjeshtë

2,000 Lekë

(Soft and Easy Manual Breast Pump)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Pompë gjiri e thjeshtë

Padyshim që ushqyerja me gji është gjëja më e mirë që një nënë mund të bëjë për fëmijën e saj. Por ka situata kur nënat duhet të pershtasin ushqyerjen me gji me aktivitete ose angazhime të tjera.

Për këtë kohë, pompat e gjirit janë një alternative e ndjeshme. Ju mund të pomponi qumështin e shëndetshëm të gjirit për fëmijën tuaj duke e ruajtur prodhimin e qumështit për ushqyerjen e mëtejshme. Kjo do t’ju japë pak më shumë pavarësi gjatë laktacionit.

Prandaj, NUK ka zhvilluar pompën manuale të gjirit NUK Soft & Easy. Mundëson pompim të qetë dhe është ideale për përdorim të shpeshtë. Jastëku i silikonit i butë shtesë, siguron një përshtatje optimale dhe një ndjenjë masazhuese të këndshme në gjoks.

Në mënyrë që t’u ofrojmë nënave më shumë fleksibilitet, cilindri i pompës së gjirit tani mund të përdoret direkt si një shishe për fëmijë.

 • Përshtatje optimale dhe masazh i këndshëm falë silikonit shumë të butë.
 • I thjeshtë në përdorim, pastrohet me lehtësi.
 • Gjithashtu ideal për një nxjerrje të shkurtër të qumështit përpara ushqyerjes me gji.
 • Sjell në formë thithkat e sheshta ose të kthyera.
Firma

Nuk

Mosha

Të gjithë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Pompë gjiri e thjeshtë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART