Nuk – Pelvic Floor Trainer

3,000 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Pelvic Floor Trainer

Nuk – Pelvic Floor Trainer është një produkt i rëndësishëm për gratë me funksionin për të forcuar muskujt e legenit, përmes ushtrimeve të veçanta në periudhën pas lindjes, në mënyrë që të vazhdojë të kryejë funksionin e tij të rëndësishëm në trup. Me Nuk Pelvic Floor Trainer, gratë mund t’i bëjnë lehtësisht këto ushtrime të muskujve fundore pa shumë përpjekje.

 • Për të forcuar muskulaturën e legenit pas shtatzënisë dhe lindjes
 • Ofron një stërvitje diskrete gjatë ditës tuaj
 • Ka një formë të rehatshme si tamponi, vendoset me lehtësi
 • Produkt i testuar nga mamitë
 • Material miqësor e i përshtatshëm për organizmin
 • Pastrohet me lehtësi

Efektiv

Me Nuk Pelvic Floor Trainer, nënat mund të forcojnë në mënyrë aktive muskulaturën e legenit, edhe vetëm disa javë pas lindjes.

Diskret

Jashtë ose në shtëpi, trajnuesi Nuk mund të përdoret gjatë pothuajse çdo aktiviteti. Aktiviteti fizik bën që topi brenda produktit të stimulojë muskujt.

I rehatshëm

Sipërfaqja e mëndafshtë, e butë dhe forma e ngjashme me tamponin e bëjnë të lehtë vendosen dhe krijojnë një ndjesi komode, ndërkohë që një fije elastike siguron që produkti të mund të hiqet thjesht dhe në mënyrë të sigurt pas përdorimit. Është krijuar nga TPE miqësore për trupin dhe pastrohet me lehtësi.

Testuar nga mamitë

NUK Pelvic Floor Trainer është një produkt i të dobishëm për ushtrimet pas lindjes, testuar dhe rekomanduar nga mamitë për nënat e reja për të forcuar muskulaturën e legenit pas periudhës së shtatëzanisë dhe lindjes.

Firma

Nuk

Mosha

Të gjithë

Sasia

1 copë

TPE (body friendly)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Pelvic Floor Trainer”

LART