Nuk – Pastrues Njollash

700 Lekë

(Stain Remover)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Pastrues Njollash

Kur ke një fëmijë të goël ka njolla kundër të cilave edhe një pastrues me fuqinë më të fortë pastruese ndonjëherë është i pafuqishëm. Në raste të tilla, pastruesi i njollave NUK ju vjen në ndihmë. Formula efektive është e përshtatshme për foshnjat dhe bazohet vetëm në reagimin natyror të ujit dhe kripërave minerale. Të gjithë përbërësit aktivë mund të shpëlahen plotësisht në larje. Pastruesi i njollave NUK është efektiv kundër njollave , i butë për lëkurën e foshnjës.

 • I testuar dermatologjikisht: i butë për lëkurën e foshnjës
Firma

Nuk

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

360ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Pastrues Njollash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART