Kryefaqja » Produktet » Nëna dhe fëmija » Nuk – Ngrohës termik ushqimi + adaptor për makinë

Nuk – Ngrohës termik ushqimi + adaptor për makinë

7,500 Lekë

(Baby Food Warmer Thermo Ultra Rapid)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Warms baby food exceptionally quickly
Gently warms with steam
Car adaptor is included for use when out and about
For glass or plastic containers of different sizes
For solid or liquid food

Info. Shtesë

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Nuk – Ngrohës termik ushqimi + adaptor për makinë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *