Nuk – Kruajtëse dhëmbësh në formë elefanti

900 Lekë

(Cool Teether Set Elephant)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Kruajtëse dhëmbësh në formë elefanti

Dalja e dhëmbeve mund të shkaktojë shqetësime të mëdha për shumë foshnje. Kjo është arsyeja pse ata kanë nevojë për kujdes më të madh gjatë kësaj kohe, si dhe për produktet e duhura që mund t`i shpërqëndrojnë nga dhimbja dhe t`i  inkurajojnë ata të luajnë dhe ta bëjnë këtë fazë të rëndësishme të zhvillimit më të lehtë.Seti i dhëmbëve NUK e ndihmon foshnjën tuaj në dy mënyra: masazhon gojën dhe mishrat e dhëmbëve, dhe lehtëson spotet të cilat japin dhimbje.

Forma ergonomike e  setit mundëson që fëmija juaj të arrijë lehtësisht në të gjitha zonat e nofullës. Përtypja dhe kafshimi i produktit stimulon gjithashtu rrjedhën e pështymës dhe ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve.

 • Masazhon dhe qetëson fëmijën gjatë daljes së dhëmbëve
 • Thjesht vendosni unazën ftohëse në frigorifer
 • Formë ergonomike për të arritur të gjitha zonat e nofullës
 • Stimulon rrjedhën e pështymës e cila ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve
 • Fton fmijët për të luajtur
 • Seti i dhmbëve nuk përmban lëng
 • Bërë nga material sintetik me cilësi të lartë
Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Kruajtëse dhëmbësh në formë elefanti”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART