Nuk – Gërshërë për thonj

550 Lekë

Baby Nail Scissors

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Gërshërë për thonj

Gërshërët NUK Baby Nail ofrojnë sigurinë më të madhe për duart e vogla: ato e bëjnë kujdesin për thonjtë e foshnjës kaq të thjeshtë, presin butësisht dhe saktë. Gërshërët kanë fletë të bëra prej çeliku të pandryshkshëm dhe maja e tyre e rrumbullakosur i bën ato më të sigurta. Një material i butë që nuk rrëshqet, mbulon dorezat dhe për ruajtje të sigurt  gërshërët kanë një kapak mbrojtës. Ato janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme moderne.

 • Presin në mënyrë të sigurt dhe të saktë
 • Maja të rrumbullakosura
 • Me kapak mbrojtës
 • Doreza jo të rrëshqitshme
 • Në dispozicion në ngjyra të ndryshme
Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Gërshërë për thonj”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART