Nuk – Furçë dhe krehër për bebe dhe fëmijë

(1 përshtypje mbi produktin)

900 Lekë

(Baby Brush with Comb)

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Furçë dhe krehër për bebe dhe fëmijë

Lëkura e kokës së foshnjës është ende e ndjeshme në muajt e parë të jetës, kështu që një furçë dhe krehër i veçantë për fëmijë është i nevojshëm. Furça e butë me fije 100% natyrale. Krehëri ka një formë të harkuar për të mbrojtur skalpin.Dorezat e furçës dhe krehës së foshnjës së NUK-së paraqesin një formë të veçantë në mënyrë që ato të mbahen në mënyrë perfekte të sigurt në dorë. Përveç krehjes së flokëve furça dhe krehëri ofron një eksperiencë relaksuese për fëmijën tuaj duke e ruajtur skalpin nga gërvishtjet.

 • Në disa ngjyra të ndryshme.
 • Për kujdesin e përditshëm të flokëve të bebeve dhe fëmijëve të vegjël.

Info. Shtesë

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Nuanca

Blu, Jeshile, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuk – Furçë dhe krehër për bebe dhe fëmijë
 • Blerta M. (blerës i verifikuar)

  Super i rehatshem per beba

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART