Nuk – Furçë biberoni me sfungjer

(1 përshtypje mbi produktin)

600 Lekë

(Bottle Brush 2 in 1 with sponge)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Furçë biberoni me sfungjer

Furça e shisheve NUK 2 në 1 me sfungjer siguron një pastrim  të plotë të shisheve të foshnjave. Në këtë mënyrë detyra e pastrimit të shisheve të vogëlushit tuaj është një proces shumë i lehtë.

Fijet e qëndrueshme dimensionale dhe sfungjeri krijojnë një kombinim shumë të suksesshëm. Koka e sfungjerit ngjitet lehtë në brendësi të shishes dhe pastrohen veçanërisht në vende të vështira për t’u arritur si fundi i shishes ose në cepa.

Për pastrimin e posaçëm të kupës së beberonit furça e shisheve 2 në 1 NUK me sfungjer siguron një furçë më të vogël  e cila është e integruar në dorezën e furçës – në atë mënyrë, ajo ka vendin e vet dhe nuk do të humbasë.

 

Firma

Nuk

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuk – Furçë biberoni me sfungjer
 • Miranda D.

  ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART