NUK – Easy Learning Feeding Spoon Soft (4m+)

1,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

NUK – Easy Learning Feeding Spoon Soft (4m+)

Të vegjlit bëhen gjithmonë dhe më kuriozë dhe të shkathët. Nevoja për më shumë ushqim rritet. Kjo zakonisht ndodh midis muajit të 5-të dhe të 7-të të jetës. Kjo është koha për puretë e para. Me pak durim dhe “përbërësit” e saktë, kalimi nga gjiri ose shishja, në puretë e para bëhet një hap i lehtë në këtë fazë të re të jetës.

Fillojeni me lugën e butë të silikonit NUK. Butësia speciale e lugës e bën idealen për kalimin nga thithja tek ushqimi me lugë për bebet mbi 4 muaj.

 • Përshtatje optimale me gojën e bebes
 • Bishti i lugës i gjatë, i përshtatshëm për kavanozat e thellë
 • I përshtatshëm për pjatalarëse
 • Paketim me 2 copë

 

 

Info. Shtesë

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Ngjyra

Mustardë, Lejla

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Easy Learning Feeding Spoon Soft (4m+)”

LART