NUK – Easy Learning Feeding Spoon (6m+)

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Të vegjlit bëhen gjithmonë dhe më kuriozë dhe të shkathët. Nevoja për më shumë ushqim rritet. Kjo zakonisht ndodh midis muajit të 5-të dhe të 7-të të jetës. Kjo është koha për puretë e para. Me pak durim dhe “përbërësit” e saktë, kalimi nga gjiri ose shishja në puretë e para bëhet një hap i lehtë në këtë fazë të re të jetës.

Luga ushqyese NUK është e përshtatshme për ngrënësit e avancuar. Me formën rrethore, ofron siguri optimale. E përshtatshme për bebet mbi 6 muaj.

 • Përshtatje optimale me gojën e bebes
 • Bishti i lugës i gjatë, i përshtatshëm për kavanozat e thellë
 • I përshtatshëm për pjatalarëse dhe mikrovalë
 • Paketim me 2 copë

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mustardë, Blu, Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Easy Learning Feeding Spoon (6m+)”

LART