NUK – Detergjent rrobash

700 Lekë

(Laundry Detergent)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NUK – Detergjent rrobash

Detergjenti i rrobave NUK është i bazuar në një formulë pastruese efektive që ndihmon në largimin e njollave. Të gjithë përbërësit aktivë mund të shpëlahen totalisht, kështu ato nuk do jenë në kontakt me lëkurën e bebes.

 • E testuar dermatologjikisht: e butë në lëkurën e bebes.
 • Formulë pastruese efektive me enzima natyrale
 • Përbërës aktivë që mund të shpëlahen totalisht
 • Për 12 larje mesatarisht nga 20°C në 90°C
 • E zhvilluar nga ekspertë të produkteve për bebe

Udhëzime mbi përdorimin

Detergjenti NUK është i përshtatshëm për larje midis 20°C ne 90°C dhe paketimi 750ml është i mjaftueshëm për mesatarisht 12 larje.

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

750ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Detergjent rrobash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART