- 20%

Nuk – Larës për shishet

560 Lekë

(Bottle Cleanser)

Përshkrimi i Produktit

Nuk – Larës për shishet

Pastruesi i shisheve të bebeve NUK është specifik dhe efektiv në pastrimin e shisheve dhe aksesorëve të foshnjave, më tepër sesa vetëm uji i nxehtë me sapun. Formulim i bazuar në përbërës natyral. Me ndihmën e enzimave natyrale, shpërbëhen proteinat e thara dhe largohen me lehtësi nga enët mbetjet si qumështi, puretë dhe lëngjet në veçanti, të cilat mund të shkaktojnë shqetësime të stomakut tek foshnjat.

NUK Larës për shishet është produkt i sigurtë, i butë dhe efektiv për të pastruar shishet e foshnjave, biberonët, gotat, pjatat, gjilpërat, biberonat qetësues dhe aksesorët. Gjithashtu i përshtatshëm edhe për pjesët e pompës së gjirit, si dhe lodrat dhe objekte të tjera që mund të kenë kontakt me gojën e bebes.

Ka një paketim miqësor ndaj mjedisit: Përbërës natyralë, të biodegradueshëm dhe shishe 100% e ricikluar.

 • Pa aroma
 • Pa ngjyrues
 • pH neutral

Udhëzime mbi përdorimin

Thjesht shtoni një masë të pastruesit të shisheve të foshnjës NUK në pak ujë të ngrohtë dhe lani plotësisht shishet, biberonët dhe aksesorët e foshnjës tuaj përpara se t’i sterilizoni në një sterilizues NUK me avull ose mikrovalë.

Mbajeni gjithmonë pastruesin larg fëmijëve. Nëse produkti ju bie në kontakt me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë. Nëse gëlltitet pa dashje, kërkoni këshilla mjekësore.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nuk

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Anionic surfactants, nonionic surfactants. Contains enzymes, lactic acid, sodium benzoate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuk – Larës për shishet”

LART