NUK – Aspirator nazal

(1 përshtypje mbi produktin)

450 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NUK – Aspirator nazal

Një ndihmë e madhe për një hundë të vogël: NUK Nasal Decongester zhbllokon hundën e foshnjës tuaj butësisht dhe në mënyrë të sigurt. Thjesht shtypni pompën dhe vendosni me kujdes grykën në vrimën e hundës së foshnjës tuaj. Pastaj mbyllni lehtë vrimën e hundës me gishtin tuaj dhe lëshoni ngadalë presionin mbi pompë për të lehtësuar mbingarkesën. Hunda e foshnjës suaj do të jetë përsëri e pastër.

Gryka e gjerë e sigurisë ju pengon ta futni atë shumë larg në hundën e foshnjës tuaj.

NUK Nasal Decongester vjen me një gyp rezervë.

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për NUK – Aspirator nazal
 • Aldi J. (blerës i verifikuar)

  Funksional.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART