NUK – Action Cup with drinking straw (12m+)

1,300 Lekë

230ml

Përshkrimi i Produktit

NUK – Action Cup with drinking straw (12m+)

Action Cup NUK është e përkryer për fëmijët, dëshira e të cilëve për të lëvizur rritet çdo ditë.Pipëza fleksibël dhe jashtëzakonisht e butë bashkohet në të gjitha aktivitetet. Kjo e bën procesin e pirjes më të lehtë dhe të sigurt duke qenë se pipëza është veçanërisht e butë ndaj qiellzës dhe mishit të dhëmbëve. Për transport, një rrotullim i thjeshtë dhe pipëza zhduket në kapak,në ketë menyrë nuk behet pis dhe lëngu nuk derdhet.

 • E përshtatshme për fëmijët mbi 12 muaj
 • Mban 230ml lëng
 • Pa BPA
 • E butë për qiellzën dhe mishrat e dhëmbëve
 • Nuk lejon lëngun të derdhet
 • Dizenjo unike
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Nuk

Mosha

12+

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – Action Cup with drinking straw (12m+)”

LART