NUK – 3 in 1 Thermo Bottle Warmer

4,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

NUK – 3 in 1 Thermo Bottle Warmer

Ngrohësi i shisheve NUK Thermo 3in1 ofron ngrohje të lehtë, të sigurtë dhe të butë, shkrirje dhe mbajtje ngrohtë, për kavanoza dhe shishe qelqi standarde. Ngrohësi i shisheve është i domosdoshëm, ndihmon në lehtësimin e jetës për shumë prindër, menjëherë pas lindjes së fëmijës së tyre.

 • Ngroh ushqimin për fëmijë në mënyrë të barabartë
 • Shkrin butësisht ushqimin për fëmijë në mënyrë të sigurtë
 • I mban të ngrohta shishet e bebeve dhe kavanozët e qelqit pasi arrijnë temperaturën e dëshiruar
 • Doreza e kontrollit e bën të lehtë dhe të sigurtë për t’u përdorur
 • Ngrohës i vogël, kompakt dhe që kursen hapësirë ​​- gjithashtu i lehtë për t’u pastruar
 • I përshtatshëm për ushqime të lëngshme dhe pure në kavanoza dhe shishe qelqi standarde
 • Pajisja nuk është e përshtatshme për shishe PE ose qese qumështi gjiri.
 • Të dhënat teknike: 220-240 Volt, 100 Watt.

Me ndihmën e procesit gradual të ngrohjes në banjën me ujë, ngrohësi i shisheve NUK Thermo 3in1 ngroh ushqimin e foshnjës në temperaturën e dëshiruar. Me funksionin e tij automatik “mbaj ngrohtë”, vakti mund të mbahet ngrohtë dhe gati për të konsumuar. Ngrohësi i shisheve është gjithashtu i përshtatshëm për ngrohjen e lehtë të qumështit të gjirit.

Përdorimi i NUK Thermo 3in1 është mjaft i thjeshtë: nëse ushqimi për fëmijë është në temperaturën e dhomës apo i ngrirë – shishja ose kavanozi prej qelqi i pahapur me ndihmën e koshit futet në ngrohësin e shisheve, i cili më pas mbushet me ujë. Duke përdorur çelësin e kontrollit, është shumë e thjeshtë të zgjidhni cilësimin e dëshiruar dhe të ngrohni ose shkrini ushqimin. Pasi të arrijë temperaturën e dëshiruar, pajisja kalon automatikisht në cilësimin e ngrohjes. Ngrohësi i shisheve NUK Thermo 3in1 ka një avantazh të veçantë: gjatë shkrirjes ushqimi ngrohet butësisht, në mënyrë që të ruhen vitaminat dhe lëndët ushqyese të rëndësishme.

Shporta e veçantë shërben si një mbajtëse kavanozi prej qelqi, me të cilin shishet e foshnjave dhe kavanozat e ushqimit për fëmijë mund të futen lehtësisht në ngrohësin e shisheve NUK Thermo 3in1 që kursen hapësirë ​​dhe të nxirren përsëri. Pastrimi i ngrohësit të shisheve nuk ju merr kohë. Duhet të pastrohet rregullisht për t’u siguruar që pajisja funksionon siç duhet.

Firma

Nuk

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NUK – 3 in 1 Thermo Bottle Warmer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART