Nozohaem – Xhel për ndalimin e gjakrrjedhjes nga hundët

1,100 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nozohaem është një trajtim xhel, unik, i lehtë për tu përdorur në rastet e gjakrrjedhjes nga hundët. Ndalon gjakrrjedhjen në moment duke ju lejuar ti riktheheni aktivitetit tuaj ditor.

Nozohaem është diskret, i sigurtë, i thjeshtë dhe i shpejtë për tu përdorur vetë. Me tu ndalur gjakrrjedhja, xheli thahet duke mos lënë shije të pakëndshme.

Nozohaem mund të përdoret nga mosha 2 vjeç e sipër për të ndaluar gjakrrjedhjen në çdo moment, në çdo vend, pavarësisht shkakut: trauma, stres, ndryshimi i  temperaturave, terapi me antikoagulantë.

Firma

Pharmacure

Forma

Tubet

Sasia

4 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nozohaem – Xhel për ndalimin e gjakrrjedhjes nga hundët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART