Noy Noy – Krem orizi (4m+)

600 Lekë

200gr.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Milli i orizit Noy Noy është një ushqim plotësues për foshnjat pas muajit të 4-rt. Ai është i gatuar paraprakisht dhe përdoret direkt me qumësht (18gr. miell orizi Noy Noy në 225ml qumësht), në përputhje me udhëzimet e mjekut pediatër. Ai është i përshtatshëm për përgatitjen e supës me perime, supës me mish, supës me pule dhe supës me peshk.

Nuk përmban gluten.

Firma

Noy Noy

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noy Noy – Krem orizi (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART