Noy Noy – Krem biskote (6m+)

880 Lekë

300gr.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kremi i biskotave Noy Noy, me miell nga 7 drithëra, mjaltë dhe qumësht, është një ushqim plotësues i mirë-ekuilibruar për foshnja pas muajit të 6-të. Ai përmban vitamina dhe minerale thelbësore në raporte minimale, të cilat kontribuojnë në zhvillimin e duhur të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël.

Përmban gluten.

Ia vlen të dini se kremi me fruta Noy Noy është:

 • I pasur me kalcium dhe vitamina D, të cilët kontribuojnë në zhvillimin e shëndetshëm të kockave
 • I pasur me vitamina A dhe D, të cilat kontribuojnë në funksionimin e mirë të sistemit imunitar.
 • I pasur me vitaminë B1 dhe burim i vitaminave B6 & B2, të cilat janë të nevojshme për shfrytezimin e energjisë nga ushqimi dhe funksionimin e duhur të sistemit nervor, si dhe burim për hekurin i cili kontribuon në zhvillimin normal mendor të fëmijës.
Firma

Noy Noy

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

300gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noy Noy – Krem biskote (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART