Noy Noy – Frisomel Comfort Qumësht për bebe (6-12 muaj)

1,550 Lekë

400gr.

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Frisolac Comfort është qumësht pluhur për nevoja dietike të veçanta, i përshtatshëm për foshnjat me probleme të refluksit dhe konstipacionit. Formula e saj e avancuar është arritje e kërkimeve dhe eksperiencës së Qendrës Kërkimore të FrieslandCampina.

Qumësht për foshnja 6-12 muaj, përgatitet në çast. Përmban nukleotide dhe ekstrakte të farës së akacies së bardhë. Frisolac përmban të gjitha vitaminat thelbësore, mineralet dhe acidet yndyrore për zhvillim të shëndetshëm të foshnjes dhe kontribuon në përmbushjen e nevojave ushqyese specifike të tyre.

Shënim i rëndësishëm:

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera.

Kujdes: Ky produkt do të përdoret për foshnjat mbi 6 muaj. Kutia duhet të ruhet në një vend të freskët deri në 3 muaj pas hapjes. Qumështi formulë i përgatitur në shishe duhet të hidhet menjëherë pas çdo vakti ushqyerjeje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noy Noy

Linja

Frisolac

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

400gr

Perberesit: Prebiotike-GOS, LCPUFAs-DH-AA, nukleotide.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noy Noy – Frisomel Comfort Qumësht për bebe (6-12 muaj)”

LART