Noy Noy – Frisogrow Qumësht për bebe (mbi 12 muaj)

1,200 Lekë

400gr.

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Frisogrow është qumësht pluhur për tu pirë nga fëmijët e vegjël nga 1 deri në 3 vjeç dhe është pjesë e një diete të plotë e të ekuilibruar. Frisogrow përmban të gjitha vitaminat thelbësore, mineralet dhe acidet yndyrore për zhvillim të shëndetshëm të femijes dhe kontribuon në përmbushjen e nevojave ushqyese specifike të tyre. Ai eshte i pasur ne kalcium dhe vitamine D dhe hekur.

Frisogrow ka shije te vecante qe terheq femijet.

Shënim i rëndësishëm:

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera.

Kujdes: Ky produkt do të përdoret për femijet mbi 12 muaj. Kutia duhet të ruhet në një vend të freskët deri në 3 muaj pas hapjes. Qumështi formulë i përgatitur në shishe duhet të hidhet menjëherë pas çdo vakti ushqyerjeje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noy Noy

Linja

Frisolac

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

400gr

Përbërësit: Prebiotike-GOS, prebiotike-Laktobacile dhe Bifidobaktere, LCPUFAs-DHA dhe AA, nukleotide, vitamine D, kalcium dhe zink.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noy Noy – Frisogrow Qumësht për bebe (mbi 12 muaj)”

LART