Noy Noy – Farina Lactee (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

580 Lekë

300gr.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Noy Noy Farina Lactee, me miell gruri dhe qumësht, është një ushqim plotësues i mirë-ekuilibruar për foshnja pas muajit të 6-të. Ai përmban vitamina dhe minerale thelbësore në raporte minimale, të cilat kontribuojnë në zhvillimin e duhur të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël. Përmban gluten.

Ja vlen të dini se Farina Lactee Noy Noy është:

 • I pasur me kalcium dhe vitamina D, të cilët kontribuojnë në zhvillimin e shëndetshëm të kockave
 • I pasur me vitamina A dhe D, të cilat kontribuojnë në funksionimin e mirë të sistemit imunitar.
 • I pasur në vitamine B1 dhe burim i vitaminave B6 & B2, te cilet jane te nevojshme  per shfrytezimin e energjise nga ushqmi dhe funksionimin e duhur të sistemit nervor, si dhe burim për hekurin i cili kontribuon në zhvillimin normal mendor të fëmijës.
Firma

Noy Noy

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

300gr

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Noy Noy – Farina Lactee (6m+)
 • Enela G. (blerës i verifikuar)

  Shërbim i shpejt dhe produktet e dëshiruara! Noy Noy pelqen shumë nga vajza.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART