- 15%

Now – Zinc Picolinate (50 mg)

Original price was: 1,300 Lekë.Current price is: 1,105 Lekë.

Promovon lëkurë të shëndetshme.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Zinc Picolinate (50 mg)

Zinku  është thelbësor për funksionin normal të shumë organeve dhe sistemeve brenda organizmit ku përfshihen sistemin skeletor, imunitar, neurologjik dhe endokrin.

Benefitet e përdorimit:

 • Suporton funksionet enzimatike – Përbën një mineral të domosdoshëm për shumë reaksione enzimatike të lidhura me metabolizmin e proteinave dhe karbohidrateve, sintezën e ARN/ADN-së dhe sinjalizimin ndërqelizor.
 • Suport imunitar – Luan një rol kritik në aktivitetet neutralizuese të radikaleve të lira të trupit.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë pas vaktit.

Ky produkt nuk përdoret për periudha kohore afatgjata.

Nuk rekomandohet përdorimi nga gratë shtatzanë ose me gji. Mbajeni larg fëmijëve.

Konsultohuni me mjekun nëse merrni medikamente të tjera ose keni probleme tjera shëndetësore.

Firma

Now

Mosha

Adult

Forma

Kapsula

Sasia

60 Kapsula

Rice Flour, Hypromellose (cellulose capsule) and Stearic Acid (vegetable source).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Zinc Picolinate (50 mg)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART