- 15%

Now – XyliWhite Cinnafresh Toothpaste Gel

Original price was: 995 Lekë.Current price is: 845.75 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now – XyliWhite™ Cinnafresh Toothpaste Gel

Pastë për dhëmbët pa fluor e cila përmban Xylitol natyral si përbërësin kryesor.

 • Pastron dhe zbardh
 • E formuluar me përbërësit më të pastër
 • E pastër dhe e freskët, me shije kanelle
 • Përmban 25% Xylitol, në nivelet më të larta
 • Formulë vegane/vegjetariane
 • Për fëmijë dhe të rritur

Nuk përmban sulfat.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të rritur dhe fëmijë të moshës mbi 2 vjeç. Aplikoni pastën e dhëmbëve XyliWhite në një furçë dhëmbësh të butë. Lani dhëmbët pas ngrënies dy herë në ditë ose sipas udhëzimeve të dentistit tuaj.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

181 g

Xylitol (25%), Papain (whitening)
Water, xylitol (25%), hydrated silica, glycerin, sorbitol, sodium bicarbonate, sodium carbonate, sodium coco-sulfate, carrageenan (Chondrus crispus), cinnamon (Cinnamomum cassia) leaf oil, tea tree (Melaleuca alternifolia) leaf oil, papain, potassium sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – XyliWhite Cinnafresh Toothpaste Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART