- 15%

Now – XyliWhite Cinnafresh Mouthwash

1,343 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Larës efektiv pa flor që vepron në mënyrë magjike për një buzëqeshje të shëndetshme dhe të bukur, falë xylitol ky larës ruan balancën e gojës dhe enamelin e dhëmbëve.

 • Promovon higjenën orale
 • Pastron mishrat dhe dhëmbët
 • Aromë goje e freskët

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni para përdorimit. Lani dhëmbët, pastaj shpërlajeni gojën me larësin për rreth 30 sekonda.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Flakon

Sasia

473ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – XyliWhite Cinnafresh Mouthwash”

LART