- 15%

Now – Vitamina C-500 Chewable

1,674.50 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Now – Vitamin C-500

Vitaminë C 500 mg – Antioksidant i cili mbron strukturat e trupit nga stresi oksidativ, ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe si rrjedhojë është esenciale për lëkurën, kockat dhe artikulacionet.

Përmban trëndafil të egër, një burim natyral i acidit askorbik. Vitamina C është një nutrient esencial i tretshëm në ujë, antioksidant i fuqishëm i njohur për rolin e tij vital në sistemin imunitar.

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë 1 deri në 3 herë në ditë, mundësisht të shoqëruar me ushqim.

Kujdes: Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun nëse jeni shtatzënë ose nëse merrni medikamente.

Firma

Now

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

100tab

Vitamin C (as Ascorbic Acid),Rose Hips Powder,Microcrystalline Cellulose, Stearic Acid (vegetable source), Magnesium Stearate (vegetable source), Silicon Dioxide and Vegetarian Coating.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vitamina C-500 Chewable”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART