- 15%

Now – Vitamin K-2 (100mcg)

Original price was: 2,250 Lekë.Current price is: 1,912 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Now Vitamin- K-2

Vitamina K njihet historikisht për rolin e saj në funksionin normal të koagulimit të gjakut. Vitamina K është gjithashtu thelbësore për shëndetin e kockave, shëndetin kardiovaskulare dhe sistemit nervor.

Si një formë biologjikisht aktive e vitaminës K, K-2 është e rëndësishme për formimi i një matrice të shëndetshme dhe të fortë të kockave.

Roli i vitaminës K në shëndetin arterial sillet rreth aftësisë së saj për të mbështetur metabolizmin e duhur të kalciumit në strukturat vaskulare.

 • Formë biologjikisht aktive
 • Menaquinone-4 (MK-4)
 • Mbështet metabolizmin e duhur të kalciumit

Udhëzime mbi përdorimin 

Merrni 1 kapsulë në ditë me ushqim.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Firma

Now

Mosha

18+

Forma

Kapsula

Sasia

100

Sasia për shërbim% Vlera ditore
Vitamin K2
(as Menaquinone-4) (MK-4)
100 mcg

**
Alfalfa Powder (Aerial Parts)250 mg**

Hypromellose (cellulose capsule), Ascorbyl Palmitate, Rice Flour and Silicon Dioxide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vitamin K-2 (100mcg)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART