- 10%

Now – Vitamina D-3 Liquid

1,323 Lekë 1,470 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now – Vitamin D-3 Liquid

Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme. Secila pikë përmban 100 IU vitaminë D, 4 pika 400 IU dhe 20 pika 2000 IU.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për të rritur: 4 pika, 1-5 herë në ditë.
 • Për fëmijë nën 4 vjeç: 4 pika, 1 herë në ditë.

Tundeni mirë para përdorimit. Mund të merret direkt direkt ose ta përzihet me pijën tuaj të preferuar.

 

Firma

Now

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

59ml

Vitamin D3 (si kolekalciferol nga Lanolina), Vaj MCT (trigliceride me varg karbonik mesatar) nga vaji i kokosit ose i palmës.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vitamina D-3 Liquid”

LART

×