- 15%

Now – Vitamina D-3 Liquid

1,249.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Vitamin D-3 Liquid

Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme. Secila pikë përmban 100 IU vitaminë D, 4 pika 400 IU dhe 20 pika 2000 IU.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për të rritur: 4 pika, 1-5 herë në ditë.
 • Për fëmijë nën 4 vjeç: 4 pika, 1 herë në ditë.

Tundeni mirë para përdorimit. Mund të merret direkt direkt ose ta përzihet me pijën tuaj të preferuar.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

59ml

Vitamin D3 (si kolekalciferol nga Lanolina), Vaj MCT (trigliceride me varg karbonik mesatar) nga vaji i kokosit ose i palmës.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vitamina D-3 Liquid”

LART