- 15%

Now – Vitamin D-3 5000 IU

(1 përshtypje mbi produktin)

1,530 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vitaminë D3 me fuqi të lartë e cila ndihmon në mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme dhe nxit sistemin imunitar.

 • Me fuqi të lartë
 • Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme
 • Nxit sistemin imunitar

Paketimi në formë kapsule xhelatinoze i Vitaminës D3 nga NOW® bën që të përthithet më shpejt dhe që trupi të furnizohet me këtë vitaminë esenciale lehtësisht. Vitamina D përftohet nga dieta ose prodhohet nga lëkura nga rrezatimi ultraviolet, por meqënëse kohët e fundit numri i njerzve që evitojnë gjithmonë e më shumë qëndrimin në diell është në rritje aq më i nevojshëm po bëhet suplementimi me vitaminë D që trupi jonë të marrë sasinë e duhur.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë xhelatinoze çdo dy ditë gjatë një vakti ose siç mund të përshkruhet ndryshe nga mjeku.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

120

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Now – Vitamin D-3 5000 IU
 • (blerës i verifikuar)

  Hera e dyte qe e perdor jam shume e kenaqur. Te gjitha produktet e NOW jane cilesore dhe jo me cmime te ekzagjeruara.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART