- 15%

Now – Vitamina D-3 2,000 IU

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 730 Lekë.Current price is: 620.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now – Vitamin D-3 2,000 IU

Paketimi në formë kapsule xhelatinoze i Vitaminës D3 nga NOW bën që të përthithet më shpejt dhe që trupi të furnizohet me këtë vitaminë thelbësore lehtësisht. Vitamina D përfitohet nga dieta ose prodhohet nga lëkura gjatë ekspozimit në rrezet e diellit, por kohët e fundit numri i njerzve që evitojnë qëndrimin në diell është në rritje prandaj po bëhet më i nevojshëm marrja e suplementeve me vitaminë D që trupi të marrë sasinë e duhur.

 • Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe sistemit imunitar

Udhëzime mbi përdorimin

1 kapsulë në ditë gjatë një vakti ose sipas rekomandimit të mjekut.

 

Firma

Now

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Vitamin D3
( as Cholecalciferol )
50 mcg ( 2,000 IU )
( from Lanolin )
250%
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  75%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Now – Vitamina D-3 2,000 IU
 • ARSONA D. (blerës i verifikuar)

  Eshte super vitamine,efektive dhe ploteson nevojat e duhura mujore te vitamines D per dike qe ka mungese,per njerezit qe rrine larg rrezeve te diellit,per nenat qe kane rritur femije me gji,por jo vetem,te gjithe kane mungese te kesaj vitamine,sa me heret te plotesohet nevoja trupore aq me e lehte do jete te kemi nje jete pa shume probleme kur te plakemi.

 • Kleana P. (blerës i verifikuar)

  Kjo vitamine ne forme xhelatinoze e ben me te thjeshte perpithjen e saj nga trupi si dhe me e lehte per stomakun.

 • Kleana P. (blerës i verifikuar)

  Vitamat shume te mira, e sugjeroj per perdorim per tere familjen

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART