- 15%

Now – Vitamin B-1 100mg

Original price was: 1,350 Lekë.Current price is: 1,145 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now Vitamin B-1 100mg

Vitamina B-1, e njohur gjithashtu si tiamina, është një pjesëtare e familjes së vitaminave B që gjendet natyrshëm tek drithërat, fasulet, arrat, vezët dhe mishi. Tiamina është e përfshirë në shumë funksione të trupit, duke përfshirë funksionimin e sistemit nervor dhe të muskujve, rrjedhjen e elektroliteve brenda dhe jashtë qelizave nervore dhe muskulore, metabolizmin e karbohidrateve dhe prodhimin e acidit klorhidrik, i cili është i nevojshëm për funksionimin normal të tretjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë në ditë me vaktin ushqimor.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Sasia për shërbim% Vlera ditore
Thiamin
(from Thiamin HCl) (Vitamin B-1)
100 mg

8333%


Microcrystalline Cellulose, Stearic Acid (vegetable source) and Magnesium Stearate (vegetable source).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vitamin B-1 100mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART