- 15%

Now – Vaj kajsie

765 Lekë

(Apricot Oil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Vaj kajsie

 • Zbut rrudhat
 • Hidraton flokët e thatë
 • Indikohet: Lëkurë e thatë, e plakur ose flokë të brishtë që kanë nevojë për trajtim.

Vaj 100% i pastër i kajsisë është një vaj natyral rinovues që është ideal për zbutjen e vijave të imëta dhe rivendosjen e një shkëlqimi të shëndetshëm në lëkurë. I pasur me acide yndyrore thelbësore, ky vaj ka veti të shkëlqyera rikuperuese që nxisin flokët dhe ndihmojnë në qetësimin e lëkurës së thatë.

Udhëzime mbi përdorimin

Si ​​hidratues për trupin, vendosni disa pika vaj në zonën e dëshiruar dhe masazhojeni butë. Për flokë të thatë, vendosni disa pika në pëllëmbën e dorës tuaj dhe punoni në fijet e flokëve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

118ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vaj kajsie”

LART