- 15%

Now – Vaj i Farave të Rrushit

(2 përshtypje mbi produktin)

586.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

 • Përkujdesje për lëkurat e ndjeshme
 • Hidratues i lehtë i mëndafshtë
 • Për të gjithë tipet e lëkurave

Vaji i pastër i Farave të Rrushit është një vaj i lehtë, pa aromë me veti zbutëse. Ky vaj i gjithanshëm ka një sërë acidesh yndyrore si acidi linoleik, oleik, stearik, palmitik, miristik dhe laurik. Tekstura e pasur, e mëndafshtë është perfekte për të zbutur thatësinë dhe është e përshtatshme për çdo lloj lëkure pasi nuk bllokon poret. Vaji i Farave të Rrushit është perfekte si bazë për kremrat dhe mund të përdoret si balsam për të gjithë tipet e flokëve.

Përbërësi: Vaj i farave të rrushit (Vitis Vinifera)

 • Produktet NOW Solutions janë të testuara për të arritur cilësinë më të lartë.
 • Produktet NOW nuk janë të testuara në kafshë.
 • Shishet e tejdukshme përmbajnë mbrojtës nga rrezet UV.

Nuk përmban paraben, OMGJ. I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

118ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Now – Vaj i Farave të Rrushit
 • Marjana X. (blerës i verifikuar)

  super

 • Miklor P. (blerës i verifikuar)

  Vaji me i mire per lekurat me dermatit atopik

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART