- 15%

Now – Tea tree oil

2,091 Lekë

Produkt aromaterapeutik

Përshkrimi i Produktit

Now Tea tree oil

 • Produkt me përmbajtje 100% vaj Tea tree i prodhuar nga bima Melaleuca alternifolia.
 • Ekstrakti përfitohet nga avulli i distiluar nga gjethet dhe degëzat.
 • Karakterizohet nga një aromë potente, e ngrohtë dhe pikante.
 • Vlerat: Pastrim , Purifikim dhe Rigjenerim.
 • Shërben si aromaterapi.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një pikë të këtij produkti së bashku me vajin e rrushit dhe 10 pika vaj limoni  tek një difuzor. Rekomandohet shmangia e kontaktit në sy dhe këshillimi me doktorin në rast se jeni shtatzanë apo merrni medikamente të tjera.

Firma

Now

Mosha

Adult

Forma

Flakon

Sasia

30ml

100% pure tea tree oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Tea tree oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART