- 15%

Now – Super Enzymes

Original price was: 3,340 Lekë.Current price is: 2,839 Lekë.

Përzierje enzimash që suportojnë tretjen

Përshkrimi i Produktit

Now Super Enzymes

Super Enzymes përbëhet nga një përzierje gjithëpërfshirëse e enzimave që mbështet procesin e tretjes.

 • E përgatitur me Bromelain, Ox bile, Pancreatin dhe Papain.
 •  Ndihmon procesin e zbërthimit të yndyrave, karbohidrateve dhe proteinave.
 • Optimizon disponibilitetin e lëndëve ushqyese.
 • Lehtësisht e përtypshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë të shoqëruar me ushqim.

Kujdes: Rekomandohet këshillimi me doktor në rast shtatzanie, në gjendje shëndetësore të tjera (psh alergji nga papaya apo ananasi) apo me mjekim (kryesisht hollues gjaku).

Firma

Now

Mosha

Adult

Forma

Tableta

Sasia

90 Tableta

Calcium (from Calcium Carbonate), Betaine HCl, Ox Bile Extract (min. 45% Total Cholic Acids), Papaya Fruit Powder, Pancreatin, Amylase, Protease, Lipase 1, Bromelain (from Pineapple), Papain, Cellulase, Pepsin, Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Cellulose, Pharmaceutical Glaze, Silicon Dioxide, Stearic Acid (vegetable source), Magnesium Stearate (vegetable source) and Croscarmellose Sodium. Contains sulfites.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Super Enzymes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART