- 15%

Now – Spirulina Organic 500mg

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now – Spirulina Organic 500mg

Spirulina tabletë  500 mg e pasur me lëndë ushqyese është një mikroalgë blu-jeshile që përmban proteina natyrale, lëndë ushqyese si vitaminat, mineralet dhe GLA (acid gama-linolenik). Tabletat e Spirulinës Organike të Certifikuara Now janë të pastra dhe nuk përmbajnë eksipientë, lidhës ose shtesa. Spirulina përcjell profilin natyral të lëndëve ushqyese që gjenden në ushqimet origjinale të plota.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 6 tableta në ditë. Vetëm për të rriturit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100 Tableta

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Total Carbohydrate<1 g<1%
Protein2 g4%
Organic Spirulina3g+
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
Lista e përbërësve
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Spirulina Organic 500mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART