- 15%

Now – Slippery Elm 400mg

Original price was: 1,730 Lekë.Current price is: 1,470 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Slippery Elm 400mg Veg Capsules  

Slippery Elm, i njohur gjithashtu si elm i kuq, elm moose ose elm indian, është një pemë e vogël që është përdorur tradicionalisht nga herbalistët për më shumë se 100 vjet. Thuhet se u përdor nga vendasit e Amerikës së Veriut dhe kolonët e hershëm si një ushqim mbijetese. Lëvorja e saj është e njohur për përbërësit e saj mucilagjet, të cilët mund të ndihmojnë në veshjen dhe qetësimin e indeve të traktit gastrointestinal.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 kapsula 1 deri në 3 herë në ditë.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Vetëm për të rriturit. Gratë shtatzëna ose në gji: mos e përdorni nëse nuk rekomandohet nga mjeku juaj. Konsultohuni me mjekun nëse merrni medikamente ose keni një problematikë mjekësore. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

100

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Karbohidratet totale<1 g<1%
Elm rrëshqitshëm800 mg
(Ulmus rubra) (Lëvorja)
Përqindja e vlerave ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori.
Vlera ditore nuk është përcaktuar.
Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsula celuloze), Acidi Stearik (burim bimor) dhe Celulozë Mikrokristaline.


Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Slippery Elm 400mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART