- 15%

Now – Sleep Veg Capsules

Original price was: 3,600 Lekë.Current price is: 3,060 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Sleep Veg Capsules

NOW Sleep është një kombinim i përbërësve të formuluar për t’ju ndihmuar të lehtësoni mendjen dhe të relaksoheni në mënyrë që të mund të shkoni natyrshëm në një gjumë të qetë. NOW Sleep përdor Valerian dhe Hops, dy bimë që janë përdorur tradicionalisht për të nxitur një gjendje qetësie dhe relaksuar duke mbështetur një gjumë ripërtëritës. GABA është një neurotransmetues që prodhohet normalisht në tru, ku funksioni i tij është të lehtësojë tensionin nervor. Relakson sistemin nervor për t’ju ndihmuar të shijoni një natë të qetë dhe të zgjoheni të freskët dhe energjikë në mengjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1-2 kapsula një orë para gjumit sipas nevojës. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun nëse jeni shtatzanë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose keni një problematikë mjekësore. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Ekstrakt i rrënjës së valerianës


(min. 0,8% Acidet Valerenike)
600 mg
Ekstrakt Strobile300 mg

Ekstrakt i lules së pasionit (pjesë ajrore)


(I standardizuar për flavonoidet


Vitexin dhe Isovitexin)
200 mg
GABA (Acidi Gama Aminobutirik)200 mg
Vlera ditore nuk është përcaktuar.
Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsula celuloze), Askorbil Palmitat dhe Silicë.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Sleep Veg Capsules”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART