Zbritje

Now – Shea Butter

(1 përshtypje mbi produktin)

2,700 Lekë 3,000 Lekë

Hiq

Përshkrimi i Produktit

 • Zbutës
 • Hidraton në thellësi

Përbërësi: Gjalpë Butyrospermum Parkii (Shea)

Indikohet për: Lëkurë e thatë dhe e ashpër që ka nevojë për hidratim, veçanërisht në zonat më të vështira si gjunjë, brryla dhe këmbë.

Gjalpi natyral i shea-s ka një teksturë të pasur që përthithet mirë dhe hidraton çdo tip lëkurë. Eshtë efikas sidomos për lëkurën e thatë dhe të ashpër dhe në zona problematike si brrylat, gjunjët, thembrat ose skalpi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni butësisht sipas dëshirës, ​​duke i kushtuar vëmendje të madhe zonave të thata ose të ashpra; riaplikojeni sipas nevojës. Ky produkt është në mënyre natyrale i ngurtë dhe ngjyra/tekstura do të ndryshojë në varësi të temperaturës. Ky produkt do të shkrihet kur ngrohet në temperaturën e trupit dhe do të bëhet i ngurtë përsëri kur të ftohet. Kjo është e natyrshme dhe mund të ndikojë në pamjen, por nuk do të dëmtojë cilësinë e produktit.

Kujdes për mikrovalën: Ky kavanoz përmban një  fletë metalike. Mos e vendosni këtë kavanoz direkt në mikrovalë. Para mikrovalës, merrni sasinë e dëshiruar dhe vendoseni në një enë të sigurt per mikrovalë. Lini kohë të ftohet para se ta aplikoni.

Info. Shtesë

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

454gr, 207ml

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Now – Shea Butter
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Problematika e vetme eshte fakti qe vjen në nje teksture me grimca te vogla, te veshtira per tu perhapur. Jo e keshillueshme per maska flokesh.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×