- 15%

Now – Selenium 100 mcg

1,062.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Seleni është një mineral esencial për prodhimin e enzimave qelizore dhe përmban 25 proteina të nevojshme për shumë procese fiziologjike.

Seleni është një mineral esencial i cili gjendet tek arrat e brazilit, frutat e detit dhe tek embrioni i grurit. Ky mineral është thelbësor për prodhimin e enzimave qelizore si Glutatione dhe përmban më shumë se 25 proteina të ndryshme të quajtura selenoproteina, të cilat janë të nevojshme për shumë procese fiziologjike, përfshirë sintezën e ADN dhe shëndetin riprodhues.

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë, 1 ose 2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Tableta

Sasia

100

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Selenium 100 mcg”

LART